97 min

WEBINAR: Jak i kiedy rozmawiać z klientem o budżecie?

Webinar został przeniesiony do sklepu. Możesz znaleźć go —> TUTAJ

Tego dowiesz się z WEBINARU:

 • Po co rozmawiać o budżecie?
 • Jak rozmawiać z klientem o budżecie na wykończenie mieszkania lub domu?
 • Na którym etapie projektu przygotować kosztorys?
 • Jak rozmawiać z trudnym klientem na temat budżetu?

 

Webinar do czytania


Zaczynamy webinar, o tym jak i kiedy rozmawiać z klientami na temat pieniędzy.

Ja się tylko krótko przedstawię. Nazywam się Iza Gemzała. Projektuję wnętrza już 13 lat. Zaczęłam w 2008 roku, a w 2016r. porzuciłam pracę na etacie w dużym biurze projektowym w Warszawie i założyłam swoją pracownię projektową. Wtedy już od roku prowadziłam blog „Prosty plan”. To był pierwszy blog, na którym były poruszane tematy związane z projektowaniem wnętrz i w ogóle warsztatu architekta i projektanta wnętrz. W tym roku będzie to będzie 5 lat jak założyłam swoją pracownią i teraz z powodzeniem projektuje wnętrza wraz z moim zespołem, z cudownymi kobietami, które dołączyły do mojej pracowni. W 2018 roku, już od 3 lat funkcjonuje grupa Architekt Pro na Facebooku. Mam nadzieję, że osoby prowadzące działalność gospodarczą lub zawodowo projektują wnętrza są na tej grupie, bo to jest naprawdę bardzo przydatna merytoryczna, wspierająca grupa, w której można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy i zapytać bez obawy, że zostanie się wyśmianym czy skrytykowanym. Jest nas tam na Facebooku 4.5 tysiąca. Więc to jest naprawdę zacna grupa architektek i architektów, projektantek i projektantów wnętrz w takiej internetowej przestrzeni. W 2019 roku zorganizowałam Piknik Architekta dla ponad 200 osób. To była fantastyczna impreza, spotkanie networkingowe, w czasie którego mogliśmy się poznać offline i wziąć udział w fajnych warsztatach. Niestety potem przyszła pandemia i nie udało się powtórzyć Piknika Architekta aż do tego roku i wydaję mi się, że kolejna edycja powstanie dopiero w przyszłym roku. To też ma związek z tym, że nie do końca wiadomo jak ta jesień będzie wyglądała i czy jest sens organizować jakieś duże wydarzenia. Na pewno mniejsze to tak, ale jak chce zebrać się 200 osób to nie jest do końca takie pewne. Więc w tym roku też odpuściłam organizację Pikniku Architekta, ale mam nadzieję, że wrócimy do tego za rok. Ten rok przyniósł mi też ogromne zmiany w moich działaniach, które też nadzieję bardzo wam się przydadzą, a mianowicie w tym roku założyłam portal edukacyjny architektpro.pl, który lada dzień będzie miał swoją premierę. Tam znajdziecie naprawdę mnóstwo edukacyjnych treści. Mam nadzieję, że będzie to najbardziej rozpoznawalny portal, gdzie młodzi adepci projektowania wnętrz będą mogli znaleźć mnóstwo merytorycznej wiedzy na temat tego jak projektować wnętrza, ale też każdy z was kto będzie się chciał dokształcić i dowiedzieć czegoś ciekawego też znajdzie dla siebie wartościowe treści. Mam ogromne plany związane z rozwojem tego portalu. Będą tam kursy, ebooki, szkolenia, webinary, i będzie jeszcze mnóstwo innych bardzo przydatnych treści dla osób, które chcą zawodowo zająć się projektowanie wnętrz. Wszystkie treści, które znacie z Prostego Planu będą dostępne na stronie architektpro.pl.

Czytaj dalej

Pobierz darmowy ebook „30 pytań, które warto zadać klientowi”

Pobierz darmowy ebook „30 pytań, które warto zadać klientowi”

.

  Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

  Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

  Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

  Potrzebujesz więcej inspiracji?

  Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

  .
  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!