92 min

WEBINAR: Jak zaprojektować kuchnię w oparciu o budżet klienta?

Webinar został przeniesiony do sklepu. Znajdziesz go pod TYM linkiem.

Tego dowiesz się z WEBINARU:

 • Nie tylko meble – co wycenić w kuchni?
 • Co jest droższe? – o materiałach na fronty i blaty
 • Szuflady, kosze i organizacja – ile to kosztuje?
 • Jak projekt wpływa na cenę kuchni?
 • Sesja Q&A

 

Webinar do czytania

Zaczynamy webinar, o tym jak zaprojektować kuchnię w oparciu o budżet klienta?

Dobry wieczór, witajcie! Dawno się tak późno nie spotkaliśmy, ale my, architekci, zaczynamy dopiero drugą zmianę. Tym razem będziemy rozmawiać na temat kuchni. Mam niecny plan, żeby dzisiaj w miarę sprawnie przeprowadzić ten webinar. Dzisiejszy webinar to będzie odpowiedź na pytanie, jak zaprojektować kuchnię w oparciu o budżet klienta? To jest też webinar, który mówi o temacie kosztorysowania, budżetowania i tematu, o którym ostatnio mówię wam dosyć często, bo to był główny temat, którym zajmowałam się przez ostatnie 2 miesiące, przygotowując dla was kurs, więc być może są wśród nas osoby, które już z kursu skorzystały, bo w przedsprzedaży z kursu skorzystało ponad 220 osób. Te osoby też skorzystają z dzisiejszego webinaru, nawet jeśli już macie kurs przerobiony i ten moduł, który mówił właśnie o budżetowaniu kuchni i o materiałach, które trzeba w kuchni uwzględnić, bo dzisiaj ten temat chcę wam nieco rozszerzyć, opowiedzieć o większej ilości elementów kuchni, niż miałam okazję zrobić to w kursie, bo kurs nie był o projektowaniu kuchni, był o budżetowaniu, temat kuchni był jedną z lekcji, a dzisiaj będzie o tym cały webinar.

Czytaj dalej

 

Pobierz darmowy ebook „30 pytań, które warto zadać klientowi”

Pobierz darmowy ebook „30 pytań, które warto zadać klientowi”

.

  Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

  Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku.

  Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

  Potrzebujesz więcej inspiracji?

  Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

  .
  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!