Premiera kolekcji Cosentino – SILESTONE URBAN CRASH

Silestone Urban Crush, to kolekcja czterech kolorów mineralnych powierzchni hybrydowych (spieków), inspirowana teksturami miasta. Odcienie Concrete Pulse, Lime Delight, Brass Relish i Cinder Graze przypominają industrialne powierzchnie tworząc idealne tło dla surowych eklektycznych powierzchni.

Premiera:

? 10 maja, godz. 19:00 – 24:00

? Biurowiec .KTW al. W. Roździeńskiego 1a (piętro 30), Katowice

Organizatorem premiery jest Cosentino

Aby wziąć udział w premierze, wyślij mail o tytule “Zgłoszenie na premierę” na adres email: ksieniawska@cosentino.com

Pospiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Gość specjalny spotkania: Przemo Łukasik. 

Przemo Łukasik urodził się w Chorzowie w 1970 roku. Ukończył wydział architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Studiował również w Ecole d’Architecture Paris-Villemin w Paryżu we Francji. Po studiach pracował w biurach: P.P. Pabel Architekten w Berlinie oraz paryskich biurach Jean Nouvel Architecture i Odile Decq / Benoit Cornette.

W 1997 roku wraz z Łukaszem Zagałą założył autorską pracownię architektoniczną medusagroup. Przez rok wykładał w Ecole Speciale d’Architecture w Paryżu. Prywatnie mocno związany ze sportem – uprawia triathlon, angażuje się również społecznie na Śląsku.

Oprawa muzyczna: Karolina Leszko

Wspaniała wokalistka, autorka tekstów i muzyki.

Jest absolwentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od 2016 roku prowadzi zajęcia z emisji głosu a także interpretacji piosenki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Szerokiej publiczności Karolina Leszko dała się poznać jako uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych „The Voice of Poland” oraz „Must be the music”.

W 2017 roku wystąpiła ze swoim singlem „Oboje wiemy” w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ma na swoim koncie wiele nagród na prestiżowych festiwalach.

Dnia 20 września 2019 roku, na koncercie Michela Buble w krakowskiej arenie, Karolina spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Podczas wspólnego wykonania piosenki „When I Fall In Love” artysta porównał jej głos do Celine Dion. Duet ten stał się medialną sensacją.

Spotkanie poprowadzi Ewa Trzcionka

Wykładowczyni SWPS/SOF, ekoetyczka, doradczyni biznesowa. Ekspertka Climate Leadership Programme realizowanego w ramach działań ONZ.

Przez kilkanaście lat była redaktor naczelną „Design Alive” oraz zasiadała w Zarządzie wydawnictwa.

10.05.2023
- 10.05.2023
19:00
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!