aqform

Jak oświetlić łazienkę, aby zawsze dobrze wyglądać?

OD ORGANIZATORA:

Kiedy: 17.02.2022
O której: 09:00
Gdzie: online

Prezenterzy:

Olga Juszczyk

Z wykształcenia architektka, z doświadczenia projektantka oświetlenia. Prywatnie fanka podróży, architektury modernistycznej i dobrej kawy.

Przemysław Filar

Manager Regionalny odpowiedzialny za rejon południowej Polski. Pasjonat oświetlenia, od 12 lat aktywnie działający w branży.

__

Łazienka to przestrzeń, która wymaga wyjątkowej oprawy. To właśnie tutaj poddajemy się codziennym zabiegom kosmetycznym, które często wymagają dużej precyzji, np. podczas malowania się czy golenia. Światło decyduje o funkcjonalności tego miejsca, tworzy nastrój, a nawet optycznie powiększa wnętrze.

Jakie oświetlenie wybrać, aby stworzyć wielofunkcyjną łazienkę, idealną i do porannej pielęgnacji, i do wieczornego odpoczynku w wannie? Na jakie parametry zwrócić uwagę, aby zawsze dobrze wyglądać? Jak zadbać o bezpieczeństwo w razie kontaktu z wilgocią?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci z branży oświetleniowej: Olga Juszczyk – architektka i projektantka oświetlenia oraz Przemysław Filar – manager regionalny AQForm.

Podczas spotkania wyjaśnimy na konkretnych przykładach m.in.:

 • Czym kierować się przy wyborze i rozmieszczeniu lamp?
 • W jaki sposób oświetlić przestrzeń lustra, aby zapewnić komfortowe warunki do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych?
 • Jakie są dobre praktyki projektowania oświetlenia w łazience i jak uniknąć najczęstszych błędów?
 • Jak zaprojektować oświetlenie do małej, a jak do dużej łazienki?
17.02.2022
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!