Laboratorium Dobrej Marki

Drodzy architekci ze stolicy i okolic!
Wiemy, że sytuacja na świecie nie sprzyja spokojnej pracy i skupianiu się na aranżacji wnętrz, jednak wierzymy, że tylko zachowując spokój oraz siłę, możemy być pomocni i skuteczni w pomocy. Dlatego zapraszamy Was na kolejne spotkanie z cyklu LABORATORIUM DOBREJ MARKI, które organizuje zespół magazynu Świat Rezydencji ?Warszawa – to następne miasto, które w tym roku odwiedzamy.
Jeśli chcecie poznać aktualne trendy w urządzaniu wnętrz, obejrzeć nowości z katalogów najlepszych producentów i nawiązać bezpośrednie relacje z ich Przedstawicielami, serdecznie zapraszamy 23 marca (środa) do eleganckich wnętrz Marriott Warsaw Hotel.
Bezpłatne miejsce można zarezerwować klikając na ? LINK
Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona!
* Na spotkanie zapraszamy wspólnie z Dobrymi Markami:
Aquaphor Polska – filtry do wody , Barlinek Podłogi, Carpets&More,  GROHE, FDESIGN, Finishparkiet Fabryka Parkietu, Jawor-Parkiet, Kontakt-Simon, Mazurska Deska – producent podłóg dębowych, OKI Europe – Polska, OSPEL – Idealne Połączenie, Pergo, Somfy. Na ich stoiskach będziecie mogli bezpośrednio porozmawiać z Przedstawicielami naszych Partnerów. Wydarzenie wspierają również: Aliplast, dekoria.pl oraz wallcolors.
* Zaprosiliśmy również Bartosza Manickiego – właściciela agencji reklamowej Project UP, specjalizującej się w sprzedaży projektów i usług poprzez Social Media. Nasz ekspert udowadnia, że „Facebook sprzedaje” nawet w bardzo nietypowych branżach, dlatego również architektom podpowie, jak za jego pomocą pozyskiwać klientów.
* Wydarzenie uświetni wykład gościa specjalnego – dra hab. Jana Sikory z pracowni Sikora Wnętrza . Znany i lubiany architekt – na podstawie swoich najlepszych, docenionych w Polsce i na świecie projektów – opowie o tym, jak tworzyć autentyczne i unikatowe wnętrza.
* Czekają też na Was – jak zawsze – niespodzianki od Dobrych Marek dobra kawa , słodkie śniadanie i pyszny lunch na koniec spotkania!
23.03.2022
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!