277770147_370072698461172_7091980500999677630_n

Meble Polska 2024

W dniach 20-23 lutego 2024, Poznań zamieni się w centralny punkt dla producentów mebli z Polski i zagranicy. W tym czasie w stolicy Wielkopolski odbędą się targi Meble Polska, uznane za najważniejsze spotkanie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Targi Meble Polska są znane z przyciągania wiodących polskich producentów mebli. Co roku, obok znanych wystawców, do Poznania przybywają nowe firmy. Targi prezentują szeroki zakres produktów, począwszy od mebli domowych, w tym kuchennych, łazienkowych i ogrodowych, aż po meble użyteczności publicznej oraz usługi projektowania i wydawnictwa branżowego.

Wydarzenie to jest międzynarodowymi kontraktacjami skierowanymi wyłącznie do profesjonalistów z branży. W ramach targów Meble Polska odbywają się również biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR. Targi te gromadzą wystawców z różnych krajów, w tym z Ukrainy, Turcji, Cypru, Danii, Uzbekistanu, Serbii i Niemiec.

Targi te cieszą się dużym zainteresowaniem kupców z zagranicy, przyciągając co roku tysiące przedstawicieli międzynarodowych grup zakupowych, hurtowni i sieci salonów meblowych. Ostatnia edycja zgromadziła uczestników z 71 krajów, z czego 51% stanowili zagraniczni goście.

W ramach targów Meble Polska organizowane są również seminaria, prelekcje i panele dyskusyjne. Poruszane są tematy związane z rozwojem biznesu, sprzedażą, cyfryzacją branży meblowej, projektowaniem i zrównoważoną produkcją. Ponadto, podczas wydarzenia przyznawane są nagrody, w tym Złoty Medal za wysoką jakość i innowacyjność produktów, oraz Eco Prize za najlepsze eko-rozwiązania.

Meble Polska 2024 odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

20.02.2024
- 23.02.2024
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!