sdm

Salone del Mobile.Milano 2024

Salone del Mobile w Mediolanie, uznawane za czołowe wydarzenie w świecie projektowania wnętrz i designu. Targi te zaplanowano na 16-21 kwietnia 2024. To nie lada gratka dla miłośników wyszukanego wzornictwa, którzy nie powinni przegapić tej okazji.

Salone del Mobile w Mediolanie jest uważane za kluczowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży architektury wnętrz i designu. Tegoroczne spotkanie zapowiada się na 16-21 kwietnia 2024 i będzie platformą dla czołowych marek i designerów z całego świata, prezentujących produkty i pomysły najwyższej jakości. Przez sześć dni Mediolan zamienia się w centrum dla pasjonatów estetyki i funkcjonalności.

Ostatnia edycja przyciągnęła około 2000 wystawców, w tym ponad 550 młodych talentów do 35 roku życia oraz 28 szkół projektowych. W ramach wydarzenia organizowane są różnorodne wystawy, takie jak Salone Internazionale del Mobile, Międzynarodowa Wystawa Dodatków Meblowych, Workplace3.0, S.Project, SaloneSatellite, a co dwa lata Euroluce – wystawa oświetlenia. Co nas czeka w tym roku w Mediolanie?

Edycja Salone del Mobile 2024 zapowiada się jako źródło inspiracji i okazja do spotkań z liderami branży designu, wymiany pomysłów, czerpania inspiracji i poznawania nowości. To także szansa na integrację z międzynarodową społecznością i analizę aktualnych trendów rynkowych. Dodatkowo, SaloneSatellite stworzy przestrzeń dla prezentacji prac młodych, obiecujących projektantów oraz uczelni projektowych z całego świata.

16.04.2024
- 21.04.2024
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!