thumb_678440_810x700_0_0_crop

Targi Rzeczy Ładnych TRŁ Wiosna – Warszawa

Największa edycja TRŁ przezd wakacjami! Po raz pierwszy w EXPO XXI! TRŁ WIOSNA! to targowy krokus, przebiśnieg, tulipan i pierwiosnek w jednym! Pełni energii i stęsknienia za najlepszym designem zapraszamy 2-3 kwietnia na pierwszą edycję Targów Rzeczy Ładnych w 2022 roku. Będzie nowo, będzie inspirująco, będzie różowo! Ale także żółto niebiesko – od kilku tygodni nasze głowy są z Ukrainą i jej mieszkańcami. dlatego na tej edycji TRŁ nie zabraknie gestów solidarności – zapraszamy na wystawę plakatów polskich i ukraińskich ilustratorek i ilustratorów, które po raz pierwszy będzie można kupić i wspomóc tym samym Fundację Ukraiński Dom. Na wielu stoiskach będą czekały na Was specjalne produkty i kolekcje, z których dochód także będzie przeznaczony na cele charytatywne i pomoc Ukrainie. Szczegóły wkrótce!

Jak na największe targi designu w Warszawie przystało, zapraszamy do dużej przestrzeni! Po raz pierwszy spotkamy się w hali EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, targowej przestrzeni na warszawskiej Woli. Będzie blisko, z ogromnym wygodnym parkingiem i wygodną przestrzenią dla gości i wystawców! A w niej jak zawsze najlepsza w Polsce selekcja najnowszego polskiego designu! Nowe marki! Gwiazdy TRŁ! Wszystko co uwielbiacie.

Na TRŁ WIOSNA! spotkacie aż 200 wystawców!. Ta edycja będzie jak świetnie skomponowane danie – różne smaki, różne tekstury, wyraziste przyprawy i składniki, bez których żadne świetne targi designu nie mogą się obejść! To danie będzie różnorodne, ale świetnie zbalansowane. Będzie trochę targowej klasyki i trochę zaskoczeń. Będą nowe połączenia smaków i autorskie eksperymenty. A wszystko to doprawione w niepowtarzalnym stylu TRŁ! MEBLE i LAMPY zapowiadają się ZNA-KO-MI-CIE, podobnie jak strefa PLAKATY z kilkoma naprawdę zachwycającymi debiutami! CERAMIKA jak zawsze zachwyci różnorodnością i jakością – jest tam to, co kochacie! WELLNESS I EKO oszałamiają wyborem, zapachami i nowościami – ten obszar rozwija się imponująco! TEKSTYLIA jak zawsze na świetnym poziomie, podobnie jak strefa książek i zabawek dla DZIECI – tak, to prawdziwy powód do dumy! A do tego wspaniałe, zaskakujące domowe AKCESORIA oraz wybrane marki BIŻUTERYJNE i MODOWE – tak dla smaku! Na koniec oczywiście wiosenne ROŚLINY I KWIATY – nie wyjdziecie z pustymi rękami!

Zatem świętujcie z nami – te wspaniałe 200 marek, projektantek i projektantów z ogromną przyjemnością zaprezentujemy 2-3 kwietnia w Warszawie! Brawa dla nich ogromne! Lajkujcie, szerujcie – niech się o nich wszyscy dowiedzą! A my obiecujemy – to dopiero początek wiosennych niespodzianek!

Będzie nam przemiło otworzyć z Wami wiosenny targowy sezon w Warszawie i ponownie zachwycić tysiące nieocenionych gości Targów Rzeczy Ładnych. Wiosnę 2022 uznajemy oficjalnie za otwartą! Spread the word! Save the date! We’re back!!!

TRŁ WIOSNA!

Sobota i niedziela 2-3 kwietnia w godz. 11.00-19.00

EXPO XXI Warszawa, Ul. Prądzyńskiego 12/14

Wstęp płatny: Bilety jednodniowe – 10 złotych (dzieci do lat 12 – bezpłatnie)

Bilety kupisz na Goingapp i w kasach TRŁ w dniu imprezy w EXPO XXI.

Do zobaczenia na TRŁ!

02.04.2022
- 03.04.2022
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!