whc

Warsaw Home & Contractor jesień 2022

Warsaw Home Build to międzynarodowe targi architektury i materiałów wykończeniowych. Podczas nadchodzącej odsłony czołowe firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują szeroką gamę produktów z branży wykończenia wnętrz. Na uczestników czekają prelekcje i kongresy prowadzone przez liderów rynku. Impreza to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, developerów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych.

Jesienna edycja Warsaw Home to wydarzenie doskonale znane w branży. Targi podzielone są na 6 głównych stref: Light, Textile, Kitchen, Furniture, Build i Bathroom. To najważniejsza impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego jest to obowiązkowa pozycja dla czołowych projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych.

 

19.10.2022
- 22.10.2022
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!