whc

Warsaw Home & Contractor wiosna 2022

II edycja Warsaw Home Build to międzynarodowe targi architektury i materiałów wykończeniowych. Podczas nadchodzącej odsłony czołowe firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują szeroką gamę produktów z branży wykończenia wnętrz. Na uczestników czekają prelekcje i kongresy prowadzone przez liderów rynku. Impreza to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, developerów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych.

Międzynarodowe targi architektury i materiałów wykończeniowych to jedno z wydarzeń w ramach dużego konceptu Warsaw Home & Contract. Równocześnie z II edycją Warsaw Home Build, odbędą się 3 imprezy targowe pod szyldem Warsaw Home:

 • Warsaw Home Gift&Deco – największe branżowe targi upominków i dekoracji w Polsce
 • Warsaw Home Electronics – międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu
 • Warsaw Home Green Days – największe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa
17.03.2022
- 19.03.2022
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!