W trakcie weryfikacji

Anbar

To miejsce specjalizuje się w

Płytki

O Salonie:

20 lat podążamy za aktualnymi trendami, wyszukując płytki ceramiczne o najwyższej jakości i niespotykanym wzornictwie.

Staramy się sprostać oczekiwaniom i gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Anbar to przede wszystkim doświadczenie i bogactwo oferty zarówno producentów zagranicznych jak i krajowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem najlepszych włoskich marek, które oferują bogate wzornictwo oraz różnorodność produktów.

Dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze. Fachowe doradztwo, pomoc w podjęciu właściwego wyboru zakupu płytek, miła i profesjonalna obsługa, to jedne z licznych walorów z którymi spotkacie się Państwo podczas wizyty w naszej firmie.

Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Klientom detalicznym oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej profesjonalnej usługi projektowania i aranżacji łazienek i wnętrz. Projekty i aranżację wykonujemy z płytek będących w naszej ofercie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży, w których znajdziecie Państwo bogatą ekspozycję płytek ceramicznych, gresów, mozaiki w postaci gotowych boksów, ekspozytorów, broszur i folderów.

Dlaczego my ?

  • firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży
  • własne salony sprzedaży na terenie Warszawy
  • duży i nowoczesny magazyn wysokiego składowania
  • ponad 1000 m2 powierzchni
  • ponad 5 000 wzorów najlepszych włoskich marek
  • bardzo duży wybór kolekcji dostępny “od ręki”
ul. Serwisowa 3, 05-082 Blizne Łaszczńskiego

Znajdziesz tutaj

próbniki
świetna obsługa
szkolenia

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!