W trakcie weryfikacji

AZBILIGHT

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie

Wg Was:

Sprzedawca jednocześnie właściciel zna się na rzeczy i pomoże wyjść z każdej opresji

Z informacji na stronie:

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pomaga nam w rzetelnym doborze odpowiednich produktów dla naszych klientów. Korzystamy ze specjalistycznego programu do obliczania natężenia i ilości źródeł światła. Na życzenie klienta wykonujemy wizualizację z wybranego pomieszczenia.

Tworzymy oświetlenie ze znanych nam i przetestowanych wyrobów. Staramy się aby jakość naszych produktów była jak najlepsza. Dbamy o każdy szczegół podczas projektowania i wykonywania lamp.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych w naszym salonie produktów. Zadowolenie naszych klientów jest największą motywacją do działania i udoskonalania firmy.

ul. Ciesielska 2 lok. 2 15-542 Białystok

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!