W trakcie weryfikacji

BEL-POL Toruń

To miejsce specjalizuje się w

Podłogi
Drzwi

Wg Was:

Polecamy ze względu na jakość usługi sklep z drzwiami i podłogami Bel Pol. Jak jest konieczność można wypożyczyć nawet wzornik podłogi dla klienta.

Wg salonu:

Dąźmy do zaspokajania potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach, najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz (w szczególności Podłóg i Drzwi), zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.
Dbamy o najwyższe standardy obsługi w zakresie sprzedaży, aby podjęte decyzje zakupowe wiązały się z miłym doświadczeniem.
Stale się rozwijamy i chcemy być godni zaufania, dlatego nieprzerwanie służymy pomocą na każdym etapie obsługi Klienta.
Potwierdzeniem jakości naszych usług jest wciąż rosnąca liczba, zarówno nowych jak i powracających do nas, od lat klientów.
ul. Polna 129, 87-100 Toruń

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!