W trakcie weryfikacji

Ceramoteka

To miejsce specjalizuje się w

łazienki

Wg. Was:

Niezawodni!

Wg. showroomu:

Nasz showroom zlokalizowany jest w Olsztynie ul. Sikorskiego 19 obok stacji Orlen (parter budynku Zielone Tarasy).

Nie działamy według utartych schematów. Zadajemy właściwe pytania, na co poświęcamy każdemu z naszych Klientów odpowiednią ilość czasu. Dzięki temu jesteśmy w stanie odkryć wszystkie Państwa potrzeby oraz pomóc w dokonaniu przemyślanych i udanych wyborów. Nie istnieją dla nas gotowe, kompleksowo wyposażone boksy łazienkowe. Nie powielamy schematów, tworzymy zupełnie nowe rozwiązania, zestawiając ze sobą różne produkty – w ten sposób jest większa frajda! Przecież każda przestrzeń jest dedykowana dla innych użytkowników, którzy mają swoje potrzeby i przyzwyczajenia.

Ceramoteka to ludzie z doświadczeniem oraz pasją, którzy dzięki ścisłej współpracy z architektami i projektantami tworzą miejsce, do którego chce się wracać.

ul. Sikorskiego 19 lok. U5, 10-088 Olsztyn

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!