W trakcie weryfikacji

Decoroom

To miejsce specjalizuje się w

wyposażenie
Oświetlenie
Tapety
Podłogi
AGD

Waszym zdaniem:

Salon wyposażenia wnętrz w sercu Krakowa, w pięknym mieszkaniu w kamienicy, z niezwykłym klimatem.

Świetna i bardzo kompetentna obsługa.

Dużo próbek płytek, baterii, tapet, podłóg. Szeroki asortyment. Ogromne wsparcie merytoryczne. Świetna logistyka. Dla architekta i jego klientów, bez osób przypadkowych i “z ulicy”. Bez biegania o pomoc za personelem, który w większych salonach jest ciągle zajęty i nie na naszą wyłączność.

Wg Showroomu:

W Decoroom wybierzesz oryginalne gresy, deski, tapety, armaturę, lampy, AGD oraz inne elementy wystroju wnętrz, których nie znajdziesz nawet w najlepszych sklepach.
Nasze usługi i oryginalne elementy wystroju wnętrz dedykujemy:
-architektom i projektantom wnętrz,
-pracowniom projektowym,
-klientom biznesowym i indywidualnym,
-wszystkim, którym zależy na wyjątkowej stylistyce,
We wzorcowni DECOROOM “przymierzysz” do swojego projektu oryginalną fakturę materiałów, setki kolorów, odcieni oraz nieszablonowych wzorów, dzięki którym odzwierciedlisz konkretne założenia architektoniczne oraz postawisz kropkę nad i.
Osobiście zaprezentujemy Ci wybrane elementy wystroju wnętrz, pomożemy znaleźć optymalny wzór lub zasugerujemy alternatywne rozwiązania.
Na każdym etapie współpracy zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie, odpowiednią ilość czasu oraz najlepsze rozwiązania w ramach konkretnego budżetu.
Swoją uwagę równie mocno skupiamy na obsłudze posprzedażowej. Wszystkie wybrane produkty skonfigurujemy i dostarczymy w najdogodniejszym momencie. Sprawdzimy, dopilnujemy aby towary były jak najwyższej jakości. Pomożemy przy konfiguracji i montażu sprzętu.
U nas dobierzesz materiały w stylu klasycznym, vintage, fusion, eco, minimalistycznym, lub dokładnie takim, na jakim Ci zależy.
DECOROOM to MY
Od lat praca jest dla nas artystyczną przygodą, która pozwala nam łączyć kreatywność z praktycznym aspektem wystroju wnętrz.
ul. Szpitalna 36/6, 31-024 Kraków,

Znajdziesz tutaj

świetna obsługa

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!