Dekorian Home Katowice

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie
Tapety
Farby
Szkło/ Lustra
Panele laminowane i winylowe
Grzejniki
Drzwi i klamki
Tekstylia
Tynki dekoracyjne
Listwy przypodłogowa
Sztukaterie
Podłogi drewniane
Wylewki podłogowe
Dekoracja okien
Wykładziny i dywany

O Showroomie:

Katowicki Salon Dekorian Home jest miejscem, w którym klient z pewnością odnajdzie własną strefę komfortu oraz przestrzeń i swobodę. Maksymalną koncentrację na realizowanym projekcie klienci mogą uzyskać dzięki strefie chillout. Jest to absolutny atut tego miejsca, gdyż każdy klient jest traktowany z pełnym zaangażowaniem oraz z indywidualnym podejściem.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE

Glamora, MINDTHEGAP, Artium, Arte, Casadeco, Caselio, Casamance, Khroma, Cole&Son, Harlequin, Rasch, Marburh, Newmor, BN, Borastapeter, Casprini, Sandudd, HookedOnWalls, O.Floor, Designflooring, Forbo, Nobifloor, BOEN, Metropolis, Pergo, My Floor, Dynamic, Creativa, NMC, Orac, Pofilpas, Epic Carpts, Asiatic, Samarth, SmartStrand, Lano, Jacaranda, Capital Collection, DekoBrick, Elkamino, Coverlam, Ariostea, Laminam, DekoConcrete, Nubo, Gipset, Orwall, Verti, SIBU, DekorStone, DH Door, DH Loft, Barausse, Enger, Aprile, DekoLuce, Artemide, Aromas, Innermost, King Home, Moosee, AQForm, My Modern Home, Casprini, Metalmobil, BMBItaly, Maarmo, Tens, J&J, Vizzium, Vadain, Loom Room, LEHA, R.Mandillo, PARA, Scala, Hagmans

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!