Dekorian Home Kielce

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie
Tapety
Farby
Płytki ceramiczne i gresowe
Szkło/ Lustra
Panele laminowane i winylowe
Grzejniki
Drzwi i klamki
Osprzęt elektryczny
Tekstylia
Tynki dekoracyjne
Listwy przypodłogowa
Sztukaterie
Podłogi drewniane
MEble tapicerowane
Dekoracja okien
Wykładziny i dywany
Umeblowanie balkonu i tarasu

O Showroomie:

Salon Deko­rian Home w Kielcach zlokalizowany jest przy ul. Szydłówek Górny 3A. W swojej ofercie posiada szereg produktów wykończenia oraz wyposażenia wnętrz. Asortyment jest przez cały czas powiększany, współpracujemy z coraz to nowszymi producentami wyrobów znakomitej jakości z całej Europy, ale i również zza oceanu. Wszystko po to, aby stać się najlepszym przyjacielem Architektów, Wykonawców oraz każdego, kto myśli o upiększeniu swojego otoczenia.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE

Glamora, MINDTHEGAP, Artium, Arte, Casadeco, Caselio, Casamance, Khroma, Cole&Son, Harlequin, Rasch, Marburh, Newmor, BN, Borastapeter, Casprini, Sandudd, HookedOnWalls, O.Floor, Designflooring, Forbo, Nobifloor, BOEN, Metropolis, Pergo, My Floor, Dynamic, Creativa, NMC, Orac, Pofilpas, Epic Carpts, Asiatic, Samarth, SmartStrand, Lano, Jacaranda, Capital Collection, DekoBrick, Elkamino, Coverlam, Ariostea, Laminam, DekoConcrete, Nubo, Gipset, Orwall, Verti, SIBU, DekorStone, DH Door, DH Loft, Barausse, Enger, Aprile, DekoLuce, Artemide, Aromas, Innermost, King Home, Moosee, AQForm, My Modern Home, Casprini, Metalmobil, BMBItaly, Maarmo, Tens, J&J, Vizzium, Vadain, Loom Room, LEHA, R.Mandillo, PARA, Scala, Hagmans

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!