W trakcie weryfikacji

Dekorian Home Poznań

To miejsce specjalizuje się w

wyposażenie
meble
Oświetlenie
Tapety
Drzwi
Farby

O Showroomie:

Wyposażenie wnętrza poznańskiego salonu Dekorian Home ma inspirować klientów do odważnych i oryginalnych wyborów. Zastosowane tu intensywne barwy i niestandardowe zestawienia pokazują, że warto przełamywać schematy.

Dekoracje wnętrz poznańskiego salonu przy ul. Klinkierowej 7

Salon Dekorian Home w Poznaniu, zlokalizowany przy ulicy Klinkierowej 7 w swojej ofercie posiada wyszukane i jakościowe produkty: podłogi, wykładziny, tapety, tynki ozdobne, żywice, farby, lampy oraz dekoracje do domu. W poznańskim showroomie oświetlenie pełni rolę praktyczną, podkreślając piękno eksponowanych tu krzeseł, kanap czy tkanin, ale też prowadząc klientów do poszczególnych stref. Sama strefa lamp pozwala obejrzeć poszczególne modele z każdej strony, zobaczyć jak rozpraszają światło i jak prezentują się w towarzystwie różnych kolorów czy wzorów.

Miejsce przyjazne architektom i projektantom wnętrz

W poznańskim salonie Dekorian Home projektanci i architekci wnętrz mogą usiąść, wypić kawę, omówić projekty oraz przenieść się i zanurzyć w świat designu. W salonie zaprojektowano specjalną strefę wypoczynkową, gdzie w spokoju i komforcie można poczekać na przygotowanie oferty lub zastanowić się nad koncepcją nowego mieszkania czy domu. Jeśli klienci chcą obejrzeć meble spoza ekspozycji, to do dyspozycji mają duży stół, przy którym można godzinami wertować katalogi najlepszych światowych marek.

Wystrój wnętrza poznańskiego salonu Dekorian Home

Poznański salon Dekorian Home zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Za jego koncepcją stoją: projektantka wnętrz – Ewa Bryl – Michałowicz oraz architektka wnętrz – Katarzyna Baworowska – Wolf. Projekt wnętrza poznańskiego salonu został uznany w międzynarodowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2018 otrzymując II miejsce.

 

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!