W trakcie weryfikacji

domokoncept

To miejsce specjalizuje się w

meble
Dodatki
Oświetlenie

Wg Was:

Sklep z wypoczynkami/ krzesłami, bardzo fachowa wiedza na temat konstrukcji mebli, szeroki wybór wysokiej jakości tkanin, bardzo życzliwy handlowiec, można sie spotkać z klientem i omówić wiele kwestii.

Wg salonu:

Gdy tworzyliśmy salon domokoncept, przyświecała nam idea, aby to miejsce było czymś więcej niż salonem meblowym. Chcemy, byś poczuł się u nas jak we własnym domu.

Przyjdź, napij się dobrej kawy, a potem wspólnie wybierzmy sofę do salonu, stół do jadalni czy łóżko do sypialni. Poznaj inną stronę Twoich wnętrz, dobierając krzesła, dywan czy piękną lampę. Odkryj ile radości i przyjemności może sprawić Twojej rodzinie oryginalna huśtawa, którą zamontujesz w Waszym sekretnym miejscu. Brzmi zachęcająco? Odwiedź nas i rozsiądź się wygonie. My zadbamy o resztę.

Formy, kształty i produkty, które odnajdziesz w domokoncept, wyselekcjonowaliśmy starannie, aby spełnić Twoje marzenia o przytulnym domu. Wizytówką naszego salonu są meble zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Odnajdziesz u nas między innymi takie marki jak ArisConcept, Comforty, Kosicka, Kaspa, PuffBuff, LoftDecora, Fargotex-CarpetDecor czy Poduszkowcy, a to dopiero początek.

Santocka 39, 71-083 Szczecin

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!