Elements Warszawa

To miejsce specjalizuje się w

Tapety
Płytki ceramiczne i gresowe
Sanitariaty
Kabiny prysznicowe
Wanny
Armatura/Baterie
Zlewy kuchenne
Szkło/ Lustra
Grzejniki
Klimatyzacja
Pompy ciepła
Kotły
Rekuperacja
Kominki
Smart Home
Sauna/wellness
Uzdatnianie wody
Instalacje grzewcze
Instalacje sanitarne

Strefa architekta KLIK

O Showroomie:

Salony łazienek ELEMENTS to wiedza i doświadczenie. Już od ponad 25 lat w 20 salonach na terenie całego kraju współpracujemy z grupą doświadczonych architektów i projektantów wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz produkty sprawdzonych, renomowanych polskich i europejskich producentów. Strefa Porad Architekta – to miejsce przeznaczone specjalnie dla Ciebie, gdzie w przyjaznej, pełnej inspiracji atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy możesz spotkać się z klientem i omówić Wasz projekt. Wsparcie – Współpracując z ELEMENTS zyskujesz komfort i bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie w branży to gwarancja profesjonalnego wsparcia w doborze odpowiednich produktów. Szkolenia i wyjazdy – Dla współpracujących z nami Architektów i Projektantów wnętrz oferujemy profesjonalne szkolenia, prezentacje nowości na rynku i spotkania z czołowymi producentami z branży. Organizujemy również wydarzenia branżowe i wyjazdy do fabryk dostawców. Inspirujące ekspozycje – Ekspozycje w salonie przygotowaliśmy ze szczególną dbałością o szczegóły, wybierając specjalnie wyselekcjonowane artykuły czołowych polskich i europejskich marek. Na ponad 800 metrowej przestrzeni możesz zapoznać klienta z aranżacjami i zaprezentować produkty “na żywo”, to z pewnością pomoże Ci wprowadzić go w atmosferę projektu jego nowej łazienki ale nie tylko… W salonie Elements Warszawa posiadamy również niespotykaną ekspozycję kotłów gazowych, pomp ciepła, rekuperacji, wentylacji i uzdatniania wody. ELEMENTS to więcej niż salon łazienek Jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie dobory urządzeń grzewczych, schematy instalacji, przygotować projekt rekuperacji, dobrać urządzenia do uzdatniania wody a jednocześnie wskazać sprawdzoną, profesjonalną firmę wykonawczą, która wykona instalacje w Twoim domu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Uzgodnij wcześniej termin spotkania z naszym doradcą a gwarantujemy, że jego czas będzie zarezerwowany tylko dla Ciebie lub Twoich klientów.

 

W sprzedaży około 200 marek.

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!