Euforma Bydgoszcz

To miejsce specjalizuje się w

Dodatki
Oświetlenie
Szkło/ Lustra
Tekstylia
MEble tapicerowane
Meble ruchome
Meble dziecięce
Wykładziny i dywany

O Showroomie:

Salon Euformy w Bydgoszczy to najstarszy z sieci salonów stworzonej w koncepcji multibrandu, dystrybuującej najlepsze wzornictwo polskich producentów. W naszym portfolio znajduje się obecnie ponad 80 czołowych polskich marek tworzących meble, oświetlenie i dodatki. W ramach naszych działań powadzimy program dedykowany architektom i projektantom wnętrz. W ramach programu każdy ze współpracujących z nami architektów otrzymuje wsparcie określonego Doradcy, który zostaje jego Opiekunem, zapewniając w ten sposób doskonałą komunikację oraz bazę wiedzy. Wiemy, że indywidualne podejście to gwarancja powodzenia. W naszym salonie znajduje się Strefa Architekta wyposażona we wszystkie niezbędne do pracy wzorniki, w każdej chwili dostępne do wypożyczenia. Oferujemy wygodne miejsce spotkań z klientami, gdzie przy wspólnym stole można omówić projekt i dobrać wyposażenie. Organizujemy również systematyczne spotkania dla architektów z naszymi producentami, aby rozmawiać o inspiracjach, nowościach i trendach w branży.

ul. T. Kościuszki 27, wejście od ul. Chocimskiej naprzeciwko nr 22, 85-079 Bydgoszcz

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!