W trakcie weryfikacji

Euforma Wrocław

To miejsce specjalizuje się w

kuchnie
łazienki
meble
Dodatki
Oświetlenie

Wg showroomu:

Szukasz mebli, jednak nie satysfakcjonują Cię standardowe propozycje z popularnych sklepów? Cenisz dobre wzornictwo i uważasz, że warto otaczać się pięknymi przedmiotami? Euforma Wrocław to wyjątkowa przestrzeń, w której znajdziesz meble i akcesoria wysokiej jakości i o nowoczesnym designie. To salon meblowy, skupiający w jednym miejscu projekty ponad 70 polskich marek, które produkują meble oraz dodatki. Jeśli poszukujesz piękna i chcesz, aby Twoje mieszkanie było wyrazem dobrego gustu i znajomości aktualnych, wnętrzarskich trendów,  koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nie musisz już gorączkowo poszukiwać idealnej kanapy i pasującej do niej komody. W Euforma znajdziesz wszystko w jednym miejscu.

ul. Kazimierza Wielkiego 3, 50-077 Wrocław

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!