Hana Design

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie
Panele laminowane i winylowe
Meble kuchenne
MEble tapicerowane
Meble ruchome
Wykładziny i dywany
Umeblowanie balkonu i tarasu

O showroomie:

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8 do 17. Można się też umówić indywidualnie z wybranym handlowcem poza godzinami pracy, również w soboty.

Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, zaprezentują lub wypożyczą wzorniki/próbki, katalogi oraz produkty ekspozycyjne. Na prośbę architekta wypożyczamy produkty niedostępne w naszym salonie od producentów, z którymi współpracujemy.

Wkrótce rozpoczynamy cykl szkoleń dla architektów. Więcej szczegółów pojawi się na naszej stronie internetowej.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE:

+Halle, Artemide, Bejot, brühl & sippold, C+P, Fameg, Flexlux, Flokk, Fluffo, Fritz Hansen, Frost, Giroflex, HÅG, Klöber, Labra, Lako, LAS Mobili, LD Seating, Magis, Malow, Marbet Style, Maro, mdd, Mebelux, Narbutas, Normann Copenhagen, Paged, Pedrali, Polflor, Profim, Progetti, Prostoria, RBM, Slide Design, Softline, Tacchini, Theca, Thonet, Vank, Vzor

ul. Murarska 19 lokal U4, 31-311 Kraków

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!