W trakcie weryfikacji

Iguane Galeria Wnętrz

To miejsce specjalizuje się w

meble
Oświetlenie
Tapety

Wg Was:

Świetna obsługa, przemiła atmosfera

Ze strony showroomu:

Iguane Galeria Wnętrz to miejsce, w którym można znaleźć niepowtarzalne kolekcje mebli polskich producentów, szeroką gamę propozycji do aranżacji ścian oraz wyjątkowe oświetlenie i inne dodatki dopełniające charakter wnętrza.

W Iguane, przy filiżance wyśmienitej kawy, w towarzystwie profesjonalnego doradcy, wybierzesz najpiękniejsze tapety świata, designerskie meble i lampy. Innymi słowy– w jednym miejscu zaaranżujesz cały dom. Wspieramy naszych klientów doradztwem i pomocą w projektowaniu, oraz współpracą z fachowcami od wykończenia wnętrz.

Ciesielska 2, 15-545 Białystok

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!