W trakcie weryfikacji

Inspiro AGD

To miejsce specjalizuje się w

AGD

Wg sklepu:

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad stu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem mebli, ale także zespołem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie artykułów z branży AGD. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowaną gamę sprzętów o zróżnicowanej stylistyce czołowych marek, takich jak AEG, Electrolux, Faber, Franke, Fulgor Milano, Kernau, Liebherr, Siemens, Smeg, Velge, wykorzystujących najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby w naszej ofercie znalazło się dokładnie to, czego szukają nasi Klienci, dlatego nasz wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby dopasować ofertę na miarę Państwa potrzeb i możliwości.

ul. Partyzantów 2B, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Znajdziesz tutaj

szkolenia

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!