W trakcie weryfikacji

Kamen

To miejsce specjalizuje się w

łazienki
Oświetlenie
Tapety

Wg Was:

Polecam kompetentnego Pana Adriana.

Wg showroomu:

W pełni profesjonalny i przeszkolony zespół tworzy dla Państwa potrzeb świat niepowtarzalnych łazienek. W czasie 18 lat istnienia firmy staraliśmy się otwierać na potrzeby i pragnienia naszych klientów oraz współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz, czego efektem jest rozszerzenie naszej oferty o oświetlenie, tapety, płytki z cegły. Rezultatem stałego rozwoju i nieustannego dążenia do perfekcyjnej obsługi jest nawiązanie przez firmę Kamen współpracy z dobrymi wykonawcami, pracowniami stolarskimi oraz firmami developerskimi.

Zapraszamy do naszych salonów znajdujących się na terenie Warszawy, Białegostoku, Braniewa, gdzie na ekspozycjach znajdziecie Państwo najnowocześniejsze aranżacje wnętrz. W trosce o przedstawienie naszym klientom najnowszych trendów, ekspozycje podlegają nieustannym modyfikacjom. W szerokiej ofercie znajdują się produkty najbardziej uznanych na świecie producentów.

ul. Mińska 25a U14/U16, Warszawa

Znajdziesz tutaj

świetna obsługa

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!