W trakcie weryfikacji

Kreator Studio Łazienek

To miejsce specjalizuje się w

łazienki
Podłogi

Wg Was:

Studio łazienek – wszystkie nowości w jednym miejscu, przecudna ekspozycja

Wg showroomu:

Cenimy sobie oryginalność i nietypowe odważne rozwiązania, więc nie pracujemy na gotowych modułach w postaci stacjonarnej galerii gotowych wnętrz, które można powielać.Nasza ekspozycja ciągle się zmienia, tak aby byli państwo na bieżąco z najnowszymi stylizacjami obowiązującymi w łazienkach. Oferta produktowa jest tak skonstruowana,aby można było przymierzać ze sobą poszczególne elementy, a nawet zabrać je ze sobą na budowę i tam sprawdzić na żywo czy to jest dokładnie to czego szukamy.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka tysięcy wzorów płytek ceramicznych, różnego rodzaju mozaiki, dekoracje, tapety, listwy przysufitowe i przypodłogowe, umywalki, miski wc i inne wyposażenie nie tylko łazienek.

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!