W trakcie weryfikacji

Krusel Home/Office

To miejsce specjalizuje się w

meble

Wg Was:

Współpraca z architektami, wyposażanie przestrzeni biurowych i użyteczności publicznej, śniadania dla architektów, sporkania z przedstawicielami marek polskich i zagranicznych.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mebli biurowych, wykładzin obiektowych, winylowych, elementów akustycznych itd. Duży asortyment, wsparcie dla architektów, wyceny, wzorniki, dostęp do brył 3D itd.

Wg showroomu:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych biur dostosowanych do potrzeb i wymagań klienta. Aranżujemy i wyposażamy również przestrzenie inwestycyjne.

Krusel to głównie aranżacja przestrzeni biurowych.
Zgodnie z naszą filozofią na biuro patrzymy całościowo, starając się stworzyć komfortowe, przyjazne i efektywne przestrzenie sprzyjające motywacji do pracy. Kreujemy innowacyjne rozwiązania, które łączą w sobie charakter biurowy i relaksacyjny w dbałości o dobre samopoczucie pracowników.
Wyposażamy i projektujemy także przestrzenie inwestycyjne – apartamentowe oraz apart-hotelowe.
Wychodząc naprzeciw zmianom jakie zaszły w dzisiejszym świecie koncentrujemy się również na szeroko rozumianym pojęciu „home office”. Przy aranżacji biur zawsze mamy na uwadze potrzeby użytkownika i pragniemy, aby miejsca pracy miały w sobie domowe ciepło, przytulność i budowały poczucie komfortu. Chętnie wyposażymy czy zaprojektujemy Wasze miejsce pracy zarówno w biurze jak i w Waszych domach.
al. Grunwaldzka 569, 80-339 Gdańsk

Znajdziesz tutaj

bryły 3D
próbniki
świetna obsługa
szkolenia

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!