W trakcie weryfikacji

Logan Katowice

To miejsce specjalizuje się w

Meble biurowe

O Showroomie:

Tworzymy efektywnie zaplanowaną przestrzeń biurową. Oferujemy zróżnicowany asortyment, usługi, rozwiązania, które w pełni dopasują się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Od 1996 r. współtworzymy wnętrza wielu renomowanych firm na rynku polskim oraz zagranicznym, miejsc użyteczności publicznej, hoteli i restauracji.
Uważamy, że kluczem naszego sukcesu jest odpowiedzialność na wielu płaszczyznach:
personalnej- polegającej na doborze doświadczonych, zaangażowanych specjalistów, którzy w wieloaspektowym podejściu do powierzonego im zadania, wspierają Kontrahenta na każdym etapie projektu
artystycznej- polegającej na właściwej interpretacji oczekiwań Kontrahenta i wyrażeniu ich w formie odpowiednio dobranego, unikalnego projektu
ekonomicznej- polegającej na racjonalnym dysponowaniu przedstawionym budżetem
terminowej- opartej na utrzymaniu pracy w rytmie ustalonym z Kontrahentem
Uczestniczymy aktywnie w rozwoju naszych Kontrahentów, na dalszym etapie zapewniamy im serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz ciągłość produkcji.
ul. Korfantego 141a, 40-154, Katowice

Znajdziesz tutaj

materiały do pobrania
próbniki
szkolenia

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!