W trakcie weryfikacji

Mania Spania

To miejsce specjalizuje się w

wyposażenie
meble

Wg Was:

Materace i łóżka – duży wybór, są producentem

Wg showroomu:

Jeśli szukasz w Białymstoku materaca to świetnie trafiłeś. Czy potrzebujesz materaca do łóżka jednoosobowego, czy może do łoża małżeńskiego? Nie ma to znaczenia. Nasz sklep w galerii C.H. Fasty w Białymstoku posiada bogaty wybór materacy do spania. Wszystkie materace znajdziesz tu materace. Wiele z nich kupisz już “od ręki” ale jeśli potrzebujesz czegoś dokładnie pod Twoje potrzeby to również bez problemu możesz go u nas zamówić. Przy okazji poznaj naszą ofertę poduszek, kołder, pościeli czy też narzut. Interesuje Cię szafka nocna lub stolik nocny – zobacz jakie mamy do wyboru. Wyposażeniem sypialni zajmujemy się od wielu lat i każdy z naszych doradców jest swoistym specjalistą w tej dziedzinie. Z chęcią pomoże Ci dobrać odpowiedni materac z naszej oferty materacy w których skład wchodzą:

  • Materace dla dzieci
  • Materace kieszonkowe
  • Materace lateksowe
  • Materace piankowe (również z pianką termoelastyczną, lazy foam, memory foam)
  • Materace hybrydowe
  • Materace ortopedyczne

Oferujemy produkty znanych i cenionych fabryk tworzące takie marki jak: Perdormire, Materasso, Hilding.

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!