W trakcie weryfikacji

Materioteka

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie
Tapety
Płytki
Armatura

O Showroomie:

MATERIOTEKA czyli wrocławska biblioteka z materiałami do wyposażenia wnętrz. MATERIOTEKA to autorski projekt i kolejny etap ewolucji oraz metamorfozy wrocławskiego STUDIO108 Laboratorium Architekta.

MATERIOTEKA to importer posiadający w swojej ofercie: spieki kwarcowe, płytki wielkoformatowe, płytki ceramiczne, płytki dekoracyjne, armaturę oraz ceramikę sanitarną, oświetlenie, powłoki dekoracyjne, specjalistyczna chemia budowlana oraz wiele innych ciekawych produktów i rozwiązań.

MATERIOTEKA to MY czyli dwoje ludzi, których łączą podobne zainteresowania. Lubimy dobry design dlatego wciąż poznajemy nowe produkty, materiały, wyroby. Potrafimy je razem łączyć. Doradzamy, wyceniamy, sprowadzamy i sprzedajemy. Realizując siebie realizujemy kolejne inwestycje. Czasem popełniamy błędy. Nie jesteśmy idealni. Uczymy się bo nauka to rozwój. Pewne produkty dziś nas zachwycają, inne znikają w otchłani materiałów na inny projekt. Tworzymy własną historie rodzinnego biznesu, otaczając się ludźmi z pasją. Tak jesteśmy pasjonatami.

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!