W trakcie weryfikacji

Maxfliz Wrocław

To miejsce specjalizuje się w

kuchnie
łazienki
wyposażenie
meble
Dodatki
Oświetlenie
Tapety
Podłogi
Drzwi

Wirtualny spacer po salonie KLIK

Wg showroomu:

Maxfliz to 13 tys. metrów kwadratowych ekspozycji, gotowych aranżacji, sztab opiekunów i doradców w 4 miastach w Polsce. Dzięki zdobytemu 30 letniemu doświadczeniu, mamy jedną z najbogatszych ofert dostępnych na rynku. Wysokiej klasy kolekcje: płytek, oświetlenie, akcesoriów łazienkowych, wykwintnych mebli, dywanów, tapet i wiele, wiele innych. Posiadamy kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, z gwarancją dostępności od ręki 280 000 produktów. Wśród nich 650 metrów kwadratowych płytek, 20 000 baterii łazienkowych, 5 000 modeli mebli i 100 000 lamp. W każdym z naszych salonów znajdują się również, nowoczesne Strefy Architektów. Uchodzące za wyjątkowe miejsca do pracy projektanckiej, ale i będące przestrzenią do odbywania profesjonalnych spotkań z klientem.

Znajdziesz tutaj

ekspozycja
miejsce do spotkań z klientem

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!