W trakcie weryfikacji

Mceramic Siemianowice Śląskie

To miejsce specjalizuje się w

Płytki ceramiczne i gresowe
Kabiny prysznicowe
Wanny
Armatura/Baterie

O SALONIE:

MCeramic Sp. z o.o istnieje od maja 2010 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z misją, jaką jest dostarczenie wyjątkowych i perfekcyjnie dobranych produktów i usług w celu zapewniania sukcesu dla nas i Naszych partnerów. Nasza kadra posiada kilkunastoletnie doświadczenie, które wsparte o umiejętności owocuje doskonałą znajomością naszej branży. Traktujemy wszystkich naszych klientów w sposób profesjonalny i przyjazny.

Zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji oraz klientów detalicznych. Współpracujemy z renomowanymi producentami włoskich płytek i wyposażenia łazienek, dostarczamy innowacyjne rozwiązania dążąc do zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb klienta. Posiadamy również w swojej ofercie produkty polskie, niemieckie, hiszpańskie oraz czeskie.

Naszym stałym klientom proponujemy korzystne rabaty oraz warunki współpracy.

Budowlana 4, 41-106 Siemianowice Śląskie

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!