Mesmetric Warszawa

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie
Meble kuchenne
MEble tapicerowane
Meble ruchome
Wykładziny i dywany
Umeblowanie balkonu i tarasu

O showroomie:

Już od ponad dekady specjalizujemy się w sprzedaży luksusowych przedmiotów z zakresu wyposażenia wnętrz. Wartości, które nam przyświecają, to Jakość i Sztuka. Jesteśmy przekonani, że tylko one sprawiają, że produkt jest wart swojej ceny a jego użytkowanie daje wieloletnią satysfakcję. Za nami setki realizacji wnętrz prywatnych rezydencji i apartamentów, a także obiektów komercyjnych – hoteli, prestiżowych biur, restauracji i kawiarni. Przed nami kolejne fascynujące wyzwania. W naszych showroomach w Warszawie i w Gdyni na powierzchni ponad 1000 m2 prezentujemy światowej klasy meble, oświetlenie, dodatki i dzieła sztuki. Zapraszamy do nas na indywidualne spotkania z doradcami. Wiemy, że doświadczony i zaangażowany przewodnik to najlepsze wsparcie w procesie doboru wyposażenia wnętrza.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE

B&B Italia, Poliform, VITRA, Giorgetti, Moooi, Maxalto, GUBI, Tom Dixon, Flos, Hay i wiele innych

ul. Burakowska 5/7, 01-066 Warszawa

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!