Mo – więcej niż wnętrza – Poznań

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie
Tapety
Płytki ceramiczne i gresowe
Sanitariaty
Kabiny prysznicowe
Wanny
Armatura/Baterie
Panele laminowane i winylowe
Grzejniki
Listwy przypodłogowa
Sztukaterie
Podłogi drewniane
Meble ruchome
Umeblowanie balkonu i tarasu

O Showroomie:

Poznański salon wyposażenia wnętrz “Mo – więcej niż wnętrza” to flagowy showroom Grupy Mo położony w Parku Designu i Sztuki Mo przy ul. Głogowskiej 248. Miejsce to stworzono z myślą o architektach, projektantach i ich klientach, którzy w salonie znajdą nie tylko produkty najwyższej jakości, ale też szereg usług i udogodnień dedykowanych.

W ofercie salonów Grupy Mo znajdują się przede wszystkim okładziny ścienno- podłogowe (płytki, panele winyle, podłogi drewniane, tapety), oświetlenie, ceramika, armatura, grzejniki, wanny, kabiny prysznicowe, elementy tarasów i elewacji.

We wszystkich salonach Mo architekci mają dostęp do próbek, katalogów, bibliotek płytek, specjalnych stref pracy – tzw. kubików architekta, strefy moodboardowej z możliwością regulacji oświetlenia, aromatycznej kawy i herbaty, kącików dla dzieci oraz stref outletowych. Oferujemy architektom możliwość współpracy w zakresie programów i usług dla klientów takich jak np. “dyżury architekta” lub “mobilny architekt”.

Dodatkowo, poznański showroom oferuje architektom możliwość rezerwacji miejsc do pracy za pomocą systemu online oraz gwarantuje wsparcie ekspertów w ramach wybranych grup produktowych (np. projetktant oświetlenia, ekspert ds. tapet itd.).

W Poznańskim Parku Designu i Sztuki znajduje się również największa ekspozycja (w tym np. strefa #nowewzory, zielona ściana) oraz restauracja Włoszka 2.0 czynna w godzinach otwarcia salonu oraz galeria sztuki “Mo Galeria”, w której regularnie odbywają się wernisaże i wydarzenia artystyczne.

W Parku Designu i Sztuki Mo regularnie odbywają się szkolenia i wydarzenia dedykowane architektom.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE:

Hush-Lab, Casalgrande Padana, Porcelanosa, Soloss, Selestio, Sternlight, Charme Parquet, Hansgrohe, Vibia, Grohn, Marazzi, Wonderwall, Catalano, Geberit, Imola, Noken, Tubądzin i wiele innych.

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!