Multi Design Bielsko-Biała

To miejsce specjalizuje się w

Oświetlenie
Tapety
Płytki ceramiczne i gresowe
Sanitariaty
Kabiny prysznicowe
Wanny
Armatura/Baterie
Szkło/ Lustra
Panele laminowane i winylowe
Grzejniki
Drzwi i klamki
Sauna/wellness
Listwy przypodłogowa
Sztukaterie
Podłogi drewniane

O Showroomie:

Szukasz inspiracji jak urządzić wnętrze? Salon Multi Design to miejsce, w którym znajdziesz setki produktów topowych marek drzwi, podłóg, dekoracji a także produktów z asortymentu łazienkowego. Czeka na Ciebie ponad 45 aranżacji łazienek.
Zainteresowanym architektom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do niezbędnych narzędzi ( katalogów, wzorników, próbników, itp.).
Staramy się dzielić naszymi doświadczeniami i wiedzą na organizowanych przez nas szkoleniach, sympozjach i spotkaniach indywidualnych, podczas których przekazujemy informacje z zakresu oferowanych przez nas produktów i technologii.
Gwarantujemy pełne wsparcie doradcze, jak również przygotowanie pełnej oferty handlowej, zgodnie z koncepcją projektu architektonicznego i preferencjami klienta.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE:

PODŁOGI:
SWISS KRONO, ARTEO, FINSA, QUICK STEP, PERGO, PREMIUM FLOOR, PARADOR, CLASSEN, MY FLOOR, BERRY ALLOC, DOELLKEN, LAGRUS, MEISTER, FINISH PARKIET, BARLINEK, GAJEWSKI, MODULEO,

DRZWI:
DRE, ERKADO, PORTA, INTER-DOOR, OTIF-PROFIL , DUBIEL GLASS, KLEA, MORIC, PARMAX, CAL, WIKĘD, ALUHAUS,

KLAMKI:
DND, INFIITY LINE, TUPAI, CONVEX, ENGER,

TAPETY: MAGIC HOME, DECODORE, TEXDECOR, ACM, KBM,

SZTUKATERIA:
ORAC, MARDOM,

ASORTYMENT ŁAZIENKOWY:
AQUAHEATING, ARTCERAM, BRECORO, CATALANO, FIMA, EFFEGIBI, GRB, JAQUAR, LINEAG, MARMORIN, MIIOR, NEW TRENDY, OLTENS, P.M.H., POLIMAT, RAK CERAMICS, RIHO, RITMONIO, RUKE, SANSWISS, SCARABEO, TERMA TECHNOLOGIE, VAYER, WERIT, WIDAX,

PŁYTKI :
ABSOLUT, ARGENTA, AZUVI, BALDOCER, BELLACASA, CAESAR, DURSTONE, ECOCERAMICA, EL MOLINO, ENEGIEKER, EQUIPE, ETILE, FLAVIKER, GRESPANIA, KEOPE, KERABEN, KEROS, LIMESTONE, MARINER, METROPOL, REALONDA, SANCHIS HOME, STN

Znajdziesz tutaj

miejsce do spotkań z klientem
świetna obsługa
szkolenia

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!