W trakcie weryfikacji

myModullo

To miejsce specjalizuje się w

Tapety
Tapicer
Panele ścienne

Wg Was:

  • Elementy tapicerowane My Modulo.
  • Ania jest fantastyczną i ciepłą osobą. A pracę wykonują lepiej niż dobrze”

Wg Showroomu:

Ubierzemy Twoje ściany!

Wnętrze jest jak ciało dla każdego człowieka – to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpieczni, zrelaksowani i skupieni na tym, co najważniejsze. Równocześnie to wizytówka, znak rozpoznawczy osobowości, firmy lub instytucji.

Dlatego w „myMODULO” dbamy o to, aby aranżacja przestrzeni i użyte do niej panele, oddawały Twój charakter i wzbudzały w odwiedzających pozytywne emocje.

W myMODULO.pl znajdziesz ogromny wybór tkanin, o różnych strukturach i kolorach. Wybierzesz wzór zagłówka oraz określisz wszystkie niezbędne parametry zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, aby dostarczony produkt był odpowiedzią na Państwa potrzeby i marzenia. Dlatego prosimy o kontakt w celu przygotowania spersonalizowanej oferty.

ul. 11 Listopada 15, 85-624 Bydgoszcz

Znajdziesz tutaj

świetna obsługa

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!