W trakcie weryfikacji

Rooms Design Showroom

To miejsce specjalizuje się w

meble
Dodatki
Oświetlenie

O Showroomie:

Rooms to miejsce gdzie obcuje się z wyselekcjonowanym designem.

W industrialnej przestrzeni starej masarni znajdziemy perły współczesnego wzornictwa. Klasyczne projekty z lat 50,60 wymieszane ze współczesnymi meblami od fabryki Zanotta – jednej z najstarszych firm meblarskich we Włoszech, minimalistyczne meble ze szkła od Glas Italia, szklane lampy Brokis, nowoczesne proste formy Living Divani, MDF Italia, Ivano Redaelli, Kristalia, Tacchini, Desalto i Viccarbe, dopracowywane do perfekcji od lat 50 kanapy rodzinnej firmy Verzelloni, skandynawski design młodych projektantów Arco i HAY. Możesz tu znaleźć nie tylko meble, ale także minimalistyczne oświetlenie Davide Groppi, ikony oświetlenia Catellani&Smith, piękne wazony w oryginalnych kształtach i wykończeniach z Kose Milano i Rina Menardi, przedmioty użytkowe – małe dzieła sztuki z Menu, Iittala i Normann Copenhagen oraz minimalistyczne donice Serralunga, czy ręcznie robione gliniane donice od Atelier Vierkant. Sygnowane nazwiskami największych projektantów meble ogrodowe belgijskiej firmy Tribu, czy tryskające feerią barw meble na taras Paola Lenti . Ponad to unikalne wzory dywanów niemieckiego projektanta Jana Katha oraz Limited Edition. Ofertę dopełnia marka Agape gdzie możesz w pełni wyposażyć swoją łazienkę oraz kuchnie autorskiego projektu Rooms. Kolekcja tych marek inspiruje i pozwala na kreowanie niepowtarzalnych wnętrz mieszkalnych i przestrzeni publicznych.

Rooms to miejsce stworzone dla wszystkich ceniących najlepszy design i atmosferę sztuki, jedno z niewielu na łódzkiej mapie designu.

ul. Proletariacka 21/23, 93-569 Łódź

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!