Showroom Laminam Poznań

To miejsce specjalizuje się w

Kamień
Płytki ceramiczne i gresowe
Spieki kwarcowe

O Showroomie:

Showroom zaprasza zarówno osoby prywatne, jak i architektów wnętrz. Klienci indywidualni mogą tu liczyć na doradztwo ekspertów, którzy podpowiedzą, co wybrać, by cieszyć się urodą szlachetnego materiału we własnym wnętrzu. Projektanci z kolei otrzymują do dyspozycji profesjonalną przestrzeń do inspiracji, pracy, rozmów z inwestorami, doszlifowywania projektu. Na gości czekają m.in. liczne ekspozytory dostępnych wzorów w różnej skali – od niewielkich próbek, ułatwiających dopasowywanie konkretnych odcieni, aż po prezentery z płytami spieków w pełnej wielkości L (3000×1000 mm). Co więcej, nie brakuje tu też przykładów zastosowania spieków w praktyce. Pierwszy jest widoczny już przed wejściem – elewacja (wentylowana) budynku została wykonana z płyt Laminam w odcieniach Collection Bianco Assoluto mat oraz Naturali Pietra di Savoia Antracite. Podłogi i ściany wnętrza pokryte są natomiast wzorami Naturali Pietra Grey, In-side Pietra di Cardoso Nero oraz Calce Avorio. Zalet spieków pozwalają doświadczyć także wykonane z nich meble i zabudowy.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE

Laminam Interstone Interlite

ul. Św. Michała 58, 61-118 Poznań

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!