W trakcie weryfikacji

Smak Studio

To miejsce specjalizuje się w

meble
Dodatki
Oświetlenie

Wg Showroomu:

SMAK studio to nowe, kameralne miejsce w samym centrum Łodzi, z wysmakowanym designem i wyposażeniem wnętrz.
Lubisz zgiełk dużego miasta? Lubisz żywe wnętrza, oddające osobowości ludzi? Lubisz ludzi, bo to oni nadają Twojemu życiu smak? To miejsce stworzone jest dla Ciebie!
Przepis na sukces? Świat designu i pasja do wystroju wnętrz. Inspiracją są ludzie. Ci, którzy tworzą wspaniałe przedmioty, oraz ci, których życie zmienia się dzięki tym przedmiotom.
W Smak Studio znajdziesz zarówno trendy, jak i klasykę, przepych i minimalizm. Umiar, spokój i żywioł fantazji.
Piękne przedmioty tworzą wyjątkowe, harmonijne i funkcjonalne wnętrza. Wysoka jakość, niepowtarzalne projekty, komfortowe meble, gustowne detale, piękne tekstylia i szlachetna ceramika, to esencja naszej oferty.
Elegancka prostota, przepych art deco, skandynawski minimalizm, włoska fantazja i polski design, zależnie od tego czego potrzebuje Twoje wnętrze.
ul. G. Narutowicza 16 90-135 Łódź

Znajdziesz tutaj

świetna obsługa

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!