VEO Studio Wnętrz

To miejsce specjalizuje się w

Tapety
Płytki ceramiczne i gresowe
Sanitariaty
Kabiny prysznicowe
Wanny
Armatura/Baterie
Zlewy kuchenne
Szkło/ Lustra
Panele laminowane i winylowe
Grzejniki
Sauna/wellness
Tynki dekoracyjne
Listwy przypodłogowa
Sztukaterie

O Showroomie:

Przyjdź do Nas i daj się zainspirować! Nasi specjaliści z wielką chęcią Ci doradzą. Posiadamy szeroki wybór płytek ceramicznych, armatury i ceramiki, a także paneli podłogowych i okładzin ściennych. W salonie dowiesz się więcej o nietypowych rozwiązaniach, zobaczysz nieszablonowe wzory. Od lat ufają nam inwestorzy, deweloperzy, firmy wykonawcze, architekci, projektanci oraz klienci indywidualni. Dla zaprzyjaźnionych architektów udostępniamy strefę architekta, która pozwala na swobodne omówienie projektu z inwestorem oraz dobranie niezbędnych materiałów. Co jakiś czas organizujemy szkolenia we współpracy z naszymi dostawcami, zarówno w naszym salonie jak i w formie wycieczki do wybranej fabryki. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy oczywiście dostęp do próbek, wzorników oraz katalogów.

MARKI DOSTĘPNE W SHOWROOMIE

BRUMA, GRB, GRAFF, AQUAELITE, HOT BATH, RAK CERAMIC, AXA, IDEAL STANDARD, TECE, ARIOSTEA, PARADOR, SANSWISS, NOVELLINI, RADOX, RADECO, APARICI, FACKELMANN, POLIMAT, VAYER, RADAWAY, SALONI, ENERGIEKER, PAMESA, GAMBINI, KERION, VERSACE, EQUIPE, NAXOS, CERCOM, PIEMME, KERABEN,BOCCHI, TECNOGRAFICA, RAVON, GUGLIELMI, DAMIXA, TOTO

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!