W trakcie weryfikacji

Zasłonowe Love

To miejsce specjalizuje się w

wyposażenie
Dodatki

Wg sklepu:

Projekt zasłonoweLOVE powstał z zamiłowania do dekoracji. Mamy to szczęście, że praca, którą wykonujemy jest również naszą pasją – źródłem radości i możliwością wykorzystania nadmiaru kreatywności, który się w nas gromadzi. Już od kilku lat dekorujemy trójmiejski rynek, co pozwoliło nam zgłębić temat od podszewki. Przez ten czas nieustannie uczymy się czegoś nowego, dlatego też postanowiłyśmy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem, byście Wy mogli cieszyć się produktami idealnie skrojonymi na miarę.

Tworzymy piękne i niebanalne dekoracje z najlepszej jakości tkanin, z najwyższą precyzją i dokładnością, aby wybrane rozwiązania były praktyczne, ale przede wszystkim były spójne z aranżacją wnętrza i domykały całość. Produkty wykonywane są według indywidualnego projektu, a wymiar jest dopasowywany do każdego okna. Pokażemy Wam, że odpowiednio dobrana szerokość i wysokość dekoracji okiennych sprawi, że Wasze wnętrze będzie wyglądało niczym z katalogu.

 

W swojej ofercie posiadamy:

– zasłony;

– firany;

– rolety rzymskie;

– dekoracje tekstylne;

– szyny sufitowe wraz z elementami;

– żaluzje drewniane;

– żaluzje bambusowe.

 

W tym miejscu to Wy jesteście dekoratorami, a my igłą w Waszej dłoni. Jeżeli szukacie rozwiązań innych niż tutaj zawarte, napiszcie do nas – lubimy wyzwania. A tymczasem zapraszamy Was do naszego tkaninowego świata, żebyście mogli sami przekonać się czy warto nam zaufać.

ul. Jana Keplera 34/36, 80-299 Gdańsk

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!