Gratulacje! Jesteś już częścią społeczności ArchitektPRO

Zaczekaj jeszcze chwilę!

Na teraz mam dla Ciebie jeszcze coś specjalnego. Na dobry początek naszej znajomości mam dla Ciebie prezent. A dokładnie 20 zł zniżki na poradnik PRO “30 pytań, które powinieneś zadać klientowi przed rozpoczęciem projektu mieszkania i domu.” Z tego poradnika, z radością korzysta już ponad 2000 architektek i projektantek wnętrz!po

Przez najbliższe 15 minut możesz go kupić w specjalnej cenie!


PS: Po tym czasie, nadal będziesz mogła kupić ten poradnik, ale już w regularnej cenie, bez zniżki, którą Ci teraz proponuję.

Poradnik PRO:

"30 PYTAŃ

- które powinieneś zadać klientowi przed rozpoczęciem projektu mieszkania i domu"

Zadając klientom odpowiednie pytania, jesteś w stanie uzyskać niezbędne informacje i dopasować przestrzeń do potrzeb osób ją zamieszkujących.

Ten poradnik z listą 30 pytań, będzie wskazówką, jak zaprojektować wnętrza, w których Twój klient będzie czuć się dobrze i w pełni komfortowo, a samo mieszkanie będzie urządzone funkcjonalnie i sprawiało wrażenie przestronnego.

Poradnik PRO „30 pytań, które powinien zadać projektant przed rozpoczęciem projektu mieszkania i domu” to doskonałe narzędzie pozwalające przygotować się nie tylko do samego projektu, ale przede wszystkim do spotkań i rozmów z klientem.

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!
x