Współpraca

Jesteś producentem, a może właścicielem salonu z wyposażeniem wnętrz lub po prostu pragniesz nawiązać współpracę z architektami, ale nie wiesz jak się za to zabrać? 
Posiadam lata doświadczeń w branży i doskonale wiem czego potrzebują architekci. Współpracowałam z wieloma markami, a moją misją jest integracja i zrozumienie wszystkich stron w branży wnętrzarskiej.

Skontaktuj się ze mną, a wraz z moim zespołem, pomożemy ci dotrzeć z informacją o twojej marce do architektów i projektantów wnętrz!

O Architekt PRO:

Głównym celem stworzenia portalu wsparcia i rozwoju dla architektów i projektantów wnętrz Architekt PRO jest skupienie w jednym miejscu merytorycznej wiedzy z zakresu projektowania wnętrz oraz prowadzenia biznesu projektowego. 

Portal Architekt PRO, oparłam o najszybciej rozwijającą się grupę dla profesjonalnych architektów i projektantów wnętrz “Architekt PRO – zaprojektuj swój sukces”, na Facebooku. Grupa liczy obecnie ponad 5 300 zweryfikowanych przeze mnie zaangażowanych architektów i projektantów wnętrz z całej Polski. 

15 600+

obserwujących
na Instagramie

5 600+

osób na naszej
grupie na Facebooku

1 300+

subskrybujących nasz kanał na Youtube

6 500+

odbiorców
newslettera

Społeczność Architekt PRO:

90% całej społeczności Architekt PRO stanowią kobiety – architektki wnętrz, projektantki, miłośniczki dobrego designu. Zawodowo zajmują się projektowaniem wnętrz i prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze – swoje pracownie projektowe. Na stronie Architekt Pro poszukują najświeższych informacji o nowych rozwiązaniach, wiedzy na temat prowadzania projektu, obsługi klienta i radzenia sobie z wyzwaniami zawodu projektantki. Chętnie czytają artykuły, ale ich ulubionym źródłem wiedzy są podcasty i webinary. Cenią współprace, które przynoszą korzyść nie tylko firmie, ale przede wszystkim ich klientom. 

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku.

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. 

Z kim współpracujemy:

Z kim współpracujemy:

Z właścicielami małych firm

Z polskimi producentami

Z artystami i rękodzielnikami, którzy tworzą przedmioty do wnętrz

Z firmami, które chcą rozpocząć współpracę z architektami

Z właścicielami showroomów i salonów z wyposażeniem wnętrz

Z dystrybutorami i importerami materiałów wykończeniowych

Co możemy razem zrobić:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz do mnie i dowiedz się co mogę Tobie zaoferować. Każda współpraca jest tworzona indywidualnie i dopasowana do potrzeb klienta, ale przede wszystkim daje wartość społeczności Architekt PRO!

Szkolenia i warsztaty: wiem jak skutecznie zorganizować spotkanie mające na celu budowanie zaufania architektów do produktu, producenta i jego działu handlowego

Merytoryczne webinary w ramach których możesz podzielić się swoją wiedzą z szeroką grupą społeczności Architekt PRO

Masz innowacyjny produkt i chcesz dotrzeć z nim do architektów i projektantów? Mogę przeprowadzić test produktu - dzięki temu architekci pozyskają rzetelną wiedzę o jego cechach

Atrakcyjne konkursy - to pole do pokazania czym twój produkt różni się od innych​

A może potrzebujesz wsparcia przy udostępnieniu społeczności Architekt PRO bazy modeli 3D twoich produktów?

Chcesz dołączyć do organizowanych przeze mnie eventów lub planujesz własne spotkania z architektami, zwiedzanie fabryk czy inne wydarzenia z informacją o których chcesz dotrzeć do szerokiej grupy?

Kalendarz spotkań - to nowy projekt nad którym pracuję. Twoje wydarzenie może się w nim znaleźć​

Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu strategii komunikacji twojej marki lub audytu dotychczasowych działań skierowanych do architektów? Daj znać!

Mapa showroomów - to kolejna nowość, która niedawno miała swoją premierę i liczy ponad 120 salonów z całej Polski.

Zanim rozpoczeniemy poznaj zasady współpracy:
  1. Wspieram dużych producentów jak i małe rodzinne firmy.
  2. Prowadzę współprace, które dają wartość zarówno projektantom jak i marce.
  3.  Nie promuję produktów, które są “inspirowane” twórczością artystów i projektantów.
  4. Wspieram ekologiczne produkty i rozwiązania less waste.
  5. Testuję produkty, sprawdzamy obietnice, pytam o szczegóły – całym sercem promuję wartościowe rozwiązania.
  6. Znam potrzeby architektów i wiem jak usprawnić ich codzienną pracę. Jestem po to, aby dowiedzieli się o Twojej marce.

Do tej pory współpracowałam z:

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz do mnie i dowiedz się co mogę Tobie zaoferować. Każda współpraca jest tworzona indywidualnie i dopasowana do potrzeb klienta, ale przede wszystkim daje wartość społeczności Architekt PRO!

Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!