Portal wsparcia i rozwoju architektów i projektantów wnętrz

Jeśli projektujesz wnętrza, szukasz merytorycznej wiedzy, rozwoju i wsparcia w prowadzeniu pracowni projektowej… ten portal jest dla ciebie!

Znajdziesz tu mnóstwo wiedzy w formie tekstów, wideo, podcastów i kursów, które pomogą ci usprawnić prowadzenie pracowni projektowej, a także ułatwią współpracę z inwestorem (także tym trudnym ;))

Jest z nami już 4700 osób

30 godzin materiałów szkoleniowych

5 ekspertów

Masz mało czasu, a jednocześnie olbrzymi głód wiedzy na temat nowinek z branży, prowadzenia odnoszącej sukcesy pracowni projektowej czy też sprawdzonych rozwiązań ułatwiających pracę? Ja też! Dlatego stworzyłam platformę ArchitektPRO. Będzie takim miejscem, o którym zawsze marzyłam, a którego brakowało mi na rynku. Od tej pory nic Cię nie ominie. Znajdziesz tu wartościowe szkolenia prowadzone przez ekspertów z branży i dostęp do ich tajników pracy. Dużo merytorycznej wiedzy w formie wideo, podcastów, a także eBooki i artykuły. Swoją wiedzę będziesz mógł poszerzać również dzięki konsultacjom z ekspertami i wyjątkowym wyzwaniom. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę, czy też jesteś już doświadczonym projektantem wnętrz lub architektem. A to wszystko w czasie dostosowanym do Twoich potrzeb. Co Ty na to? 🙂

Korzyści

Mnóstwo wiedzy o prowadzeniu pracowni projektowej, w jednym miejscu

Wiedza ekspertów w formie kursów i konsultacji 1:1

Sklep z produktami usprawniającymi Twoją pracę i prowadzenie pracowni projektowej

Nowinki z branży wnętrzarskiej i sprawdzone rozwiązania, które możesz wykorzystać od ręki

Materiały dostępne w Twojej ulubionej formie: wideo, podcasty, eBooki i artykuły

Oszczędność czasu - nie musisz już szukać informacji

Opinie użytkowników
 • Dzięki, Iza!

  Po pierwsze za webinar, i za materiały, po drugie za to, że dzielisz się tym, co robisz. Ja wciąż stawiam pierwsze kroki i pomaga mi to, że mogę sobie posłuchać, jak robią inni, co robię tak samo, co inaczej i jak sobie życie ułatwić. To piękne, a niezbyt niestety ostatnio powszechne, żeby dzielić się wiedzą i doświadczeniem (chociaż przecież poprzez dzielenie się nimi, doskonale się je pomnaża, także dla siebie). Serdeczne pozdrowienia!

  Lena
 • Cześć Iza, bardzo dziękuję za webinar i za bonus - miałaś rację, było warto! ?

  Sporo czerpię z Twojego profilu na IG, dlatego z tego miejsca pragnę Ci podziękować za dużą dawkę wiedzy i za to, że Ci się chce! Mi też się chce ;D 🙂 Życzę miłego dnia!

  Milena
 • Dopiero zaczynam pracę na własnej działalności.

  Zakup PAKIETU STARTOWEGO dodał mi pewności, nie muszę szukać pomocy w ważnych obszarach takich jak właśnie dobrze skonstruowana umowa, a także kosztorysy.

  Magda
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!