Starsze posty

ArchitektPro.pl to merytoryczny i bezpłatny blog dla każdego architekta, który pragnie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi swojej branży! Jeśli interesuje Cię nauka projektowania wnętrz, to na naszej stronie znajdziesz ciekawe materiały i kursy, które wprowadzą Cię w arkana tego fachu i uzupełnią Twoją wiedzę o bardzo cenne wskazówki. Przygotowany przez naszych specjalistów poradnik projektanta obejmuje także dużą bazę tematycznych podcastów, których możesz słuchać za pośrednictwem popularnych platform np. Spotify. 

Nauka projektowania wnętrz

Działając w branży architektonicznej, musisz nieustannie poszerzać swoją wiedzę, w końcu nieustannie pojawiają się nowe koncepcje i trendy. Regularne śledzenie naszego bloga dla architektów pozwoli Ci być z nimi zawsze bieżąco, z korzyścią dla Twoich klientów. W swojej działalności edukacyjnej skupiamy się nie tylko na kwestiach związanych z nauką projektowania wnętrz, ale także spraw dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej czy relacji z klientami i kontrahentami. Dzięki temu po lekturze zebranych tutaj materiałów na pewno lepiej poradzisz sobie z prowadzeniem swojego biznesu na co dzień.

Prezentujemy poradnik projektanta, w którym znajdziesz artykuły o następującej tematyce m.in.:

Profesjonalny poradnik dla projektantów

W artykułach, podcastach i materiałach wideo, które publikujemy na blogu dla architektów, znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących codzienności w branży kreatywnej. Część poradnika projektanta poświęciliśmy omówieniu przydatnych narzędzi i aplikacji, z których pomocą wykonywanie obowiązków zawodowych będzie przebiegać znacznie sprawniej! Nasi eksperci dzielą się również swoimi doświadczeniami we współpracy z klientami, kontrahentami oraz kolegami z branży. 

Baza bloga dla architektów jest nieustannie uzupełniana o kolejne materiały, dlatego zachęcamy Cię do regularnych wizyt na stronie oraz do śledzenia naszych profili na social mediach. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco z nowinkami z branży architektonicznej! Jeśli chcesz jak najwięcej wynieść z nauki projektowania wnętrz, polecamy także zapoznanie się z naszą bazą kursów, webinarów i e-booków, z której możesz skorzystać w dobrej cenie, odwiedzając sklep internetowy ArchitektPro.pl. W asortymencie dostępne są też praktyczne narzędzia do pracy przy projekcie, które pozwolą Ci uniknąć błędów i zwiększyć efektywność.

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!