W trakcie weryfikacji

BEL-POL Warszawa

To miejsce specjalizuje się w

Podłogi
Drzwi

Wg Was:

Polecamy ze względu na jakość usługi sklep z drzwiami i podłogami Bel Pol. Jak jest konieczność można wypożyczyć nawet wzornik podłogi dla klienta.

O Salonie:

Dąźmy do zaspokajania potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach, najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz (w szczególności Podłóg i Drzwi), zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.
Dbamy o najwyższe standardy obsługi w zakresie sprzedaży, aby podjęte decyzje zakupowe wiązały się z miłym doświadczeniem.
Stale się rozwijamy i chcemy być godni zaufania, dlatego nieprzerwanie służymy pomocą na każdym etapie obsługi Klienta.
Potwierdzeniem jakości naszych usług jest wciąż rosnąca liczba, zarówno nowych jak i powracających do nas, od lat klientów.

Aby zapewnić Państwu dostęp do jak najbogatszej ekspozycji drzwi i podłóg, przenieśliśmy nasz dotychczasowy salon na powierzchnię ponad 1 000 m2
Znajdą nas Państwo w PH Targówek.

Dołożyliśmy wszelikich starań, aby nasz nowy salon spełnił rosnące oczekiwnia naszych klientów. Naszym celem było stworzenie miejsca, które już od wejścia inspiruje i pobudza kreatywność do aranżacji własnych wnętrz. Wierzymy, że własnie taki efekt udało się nam osiągnąć. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu i osobistego sprawdzenia efektu naszych starań.
Naszą kadrę tworzą specjaliści w swoich dziedzinach, którzy zapewnią odpowiedni dobór produktów do wymagań każdego klienta. Natomiast doświadczeni montażyści wykonają profesjonalny montaż zakupionych materiałów.

Znajdziesz tutaj

próbniki
szkolenia

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!