W trakcie weryfikacji

BOZZA Concept’n Design Zakopiańska

To miejsce specjalizuje się w

Dodatki
Tapety
Podłogi
Płytki

O Salonie:

Bozza Concept’n Design to firma stworzona przez ludzi z pasją która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych trendów w obszarze wykończenia i wyposażenia wnętrz. Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm i rzetelność, co pokazują nasze realizacje. Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie o czym przekonali się nasi klienci którzy nam zaufali.

W ramach naszej działalności współpracujemy z czołowymi polskimi oraz światowymi producentami wyrobów branży ceramicznej i sanitarnej oraz płytek ceramicznych do łazienek, kuchni, salonów czy basenów.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do Inwestorów, Architektów jak i klientów indywidualnych. W jej zakres wchodzi doradztwo i pomoc w tworzeniu aranżacji, realizacja zamówień oraz koordynacja inwestycji od jej rozpoczęcia aż do zakończenia.

W salonach Bozza Concept’n Design architekci znajdą nieograniczoną przestrzeń do pracy oraz przyjazną atmosferę.

Organizujemy szkolenia zarówno w Polsce, jak i za granicą, podczas których prezentujemy najnowsze trendy czy też rozwiązania w świecie designu. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji.

W naszych salonach posiadamy największą bibliotekę płytek, a nasza ekspozycja cały czas jest wzbogacana o modne  wzory i nowości w ofercie ceramiki i armatury.

Znajdziesz tutaj

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!