W trakcie weryfikacji

Elements Bielsko-Biała

To miejsce specjalizuje się w

łazienki

Strefa architekta KLIK

Opinia Architekta:

Salon łazienek i hurtownia. Niezwykle kompetentna obsługa w doradztwie i kompleksowej wycenie ceramiki sanitarnej i armatury. Dobre rabaty i szeroka oferta – od produktów budżetowych do luksusowych. Prowizje i szkolenia.

Wg showroomu:

Zapraszamy do showroomów Elements na terenie całego kraju. Znajdziecie tu Państwo sztab przygotowanych pracowników, wyposażonych we wszelkie materiały potrzebne do pracy Architektom i Projektantom. Nasze spektrum to nie tylko wyposażenie łazienek, ale także instalacje oraz zielona energia. Jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdą budowę. Zapraszamy do kontaktu.

ul. Piekarska 20, 43-300 Bielsko Biała

Znajdziesz tutaj

świetna obsługa
szkolenia

Znasz to miejsce? Dołącz do Klubu Architekta i podziel się z innymi swoją opinią!

Odwiedziłeś miejsce, w którym każdy architekt się odnajdzie i chcesz aby więcej osób się o nim dowiedziało? Napisz do nas, a znajdzie się na naszej mapie!

Odwiedziłeś to miejsce i coś się w nim zmieniło? Daj znać innym!

Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!

  Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!