59 min

#Archigadki 04: Na co zwrócić uwagę wysyłając ofertę do klienta?

Tego dowiesz się z dzisiejszego odcinka #Archigadek:

 • najważniejsze rzeczy w ofertowaniu dla klienta – czyli jak przygotować ofertę, jak powinna wyglądać i co zawierać, a także jakie są główne zasady przygotowania ofert
 • jak będzie funkcjonował przygotowywany przeze mnie wzór kosztorysu, który można zakupić w ramach Pakietu Startowego
 • o nowym logo Grupy ArchitektPRO
#Archigadki do czytania

Dziś odpowiadałam o tym jak będzie funkcjonował wzór kosztorysu, który będziecie mogli zakupić w ramach Pakietu Startowego; o nowym logo naszej grupy i dlaczego jak takie a nie inne ? oraz bardzo szczegółowo mówiłam o tym na co zwrócić uwagę wysyłając ofertę na projekt do klienta; pojawiło się mnóstwo ciekawych komentarzy od Was, na któ®e starałam się odpowiedzieć i oczywiście nie ze wszystkim wyrobiłam się w godzinę ? Kontynuacja tematu ofert będzie również za tydzień.

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

  Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

  Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

  Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

  Potrzebujesz więcej inspiracji?

  Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

  .
  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!